Mołdawskie i Rumuńskie zespoły i piosenkarze

Zapraszamy ;) http://www.rumunskamuza.pun.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wiamy :D

#1 2009-01-17 00:03:10

Azja

Administrator

11446011
Skąd: Azja
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 385
Punktów :   

Historia zespołu

Historia zespołu

1999. Dj radia Contact-AdrianSana postanowil zalozyc swoj zespol-Akcent. Na poczatku zespol liczyl 2osoby : Adrian i dziewczyna- Ramona Barta. Ich pierwszy album nazywalsie 'Senstazia' ("sensacja") a piosenka "Ultima Vara" ("Ostatnie Lato")byla Hitem 200 roku.Sensatzia(2000)ˇ Senzatziaˇ Ascultaˇ In stradaˇ Incearca sa mergi mai departeˇ Nu-mi pasa de nimeniˇ Omul negruˇ Pauza de viataˇ Ultima varaˇ Vedeta meaˇ Vreau sa zbor2001.Poczatkowa koncepcja zespolu duzo sie zmienila. To, czym stal siewtedy Akcent odbiegalo od rutyn panujacej wtedy na rynku muzycznym.Akcent przeobrazil sie w 4 mlodych, pelnych zycia chlopakow stalo siewzorem dla fanow i innych artystow. I wszystko zaczelo sie od "Ti-amPromis" (Obiecuje ci). Piosenka opowiadajaca historie 4 chlopakow,ktorzy nie maja pieniedzy aby kupic bilet na pociag.2002. "In Culori" (pokolorowane) byl pierwszym albumem zespolu w nowymskladzie. Adrian, Marius, Mihai i Sorin otrzymali "The golden recordaward" i "The paltinium Record award" za duza ilosc sprzedanyc CD.Piosenki takie jak "Ti-am Promis" (Obiecuje ci) , "Prima iubire"(pierwsza milosc) czy "In Culori" (pokolorowane) byly bardzo dobrzeznane .In culori(2002)ˇ Ti-am promisˇ Cel mai dulce cadouˇ In culoriˇ Macarˇ Intr-o noapte tarziuˇ Nici o zi fara tineˇ Spune-miˇ Da-mi un telˇ Prima iubireˇ Departe de tine2003. 100BPM - ich drugi album przyniosl 2 kolejne hity : "Buchet deTrandafiri" (bukiet róz) a pozniej ballada "Suflet Pereche" 100BPM(2003)ˇ Introˇ Buchet de trandafiriˇ O raza de iubireˇ Azi plang numai euˇ Interludiuˇ O ploaie de lacrimiˇ Suflet perecheˇ Interludiuˇ Durere fara sfarsitˇ Mi-esti dragaˇ 0721 Akcentˇ Nu refuza dragosteaˇ Cand vine searaˇ Interludiuˇ Buchet de trandafiri (UNU' remix)ˇ Raza de iubire (UNU Club Remix).2004. "Poveste de viata" (Historia zycia) bylo czyms wiecej niz tylkokolejnym Hitem...bylo piosenka o zyciu - takim, jakie jest...zyciem bezbarw. "Spune mi(hei baby)" - drugi singiel z plyty przyniosl pewneorientalne wplywy i fajny videoclip, Poveste de Viata (2004)ˇ Poveste de viataˇ Spune-mi (Hey baby)ˇ S-ajung o steaˇ Iar si iarˇ Te vad, te simt, te dorescˇ Vreau sa stiibonus: videoclip "Poveste de Viata.2005 S.O.S - chodzmy na disco. "Dragoste de inchiriat"(milosc nasprzedaz)-pierwszy singiel na plycie zostal stworzony do bycia Hitem.Album przyniosl nam swietne nowe piosenki: "Ultima Vara2005"- remakehitu z albumu "Sensatzia" i 3 remixy dobrze znanych Dj'ow ze "100BPM"."Kylie" - angielska wersja "Dragoste de ichiriat" staje sie Hitem nacala Europe..i zaczyna podbijac takze Polske:). S.O.S(2005)ˇ Dragoste de inchiriatˇ Ultima vara 2005ˇ Da-mi dragosteaˇ Singura caleˇ S.O.S.ˇ Enigmaˇ M-am indragostit lulea ft.Lauraˇ I´m buying you whiskyˇ Dragoste de inchiriat (v. ext) ˇ Azi plang numai eu (Gigi D'Agostinoremix)ˇ Buchet de trandafiri (DJ Pandolfi versión italiana)ˇ Buchet de trandafiri (Gigi D'Agostino Dandolandomix)Akcent obecnie tworza: Adrian Claudiu Sana, Marius Nedelcu, Mihai Gruiaoraz Sorin Stefan Brotnei.


http://r9.fodey.com/2052/767c59e3f41544d6acea17e6d6af02b9.0.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pies adopcja